O kongresie

8. OGÓLNOPOLSKI KONGRES DEALERÓW SAMOCHODÓW 2017

6-7 czerwca 2017, Hotel OSSA ****, Rawa Mazowiecka


Już po raz ósmy zapraszamy na Ogólnopolski Kongres Dealerów Samochodów, największą w Polsce konferencję rynku dealerskiego, imprezę która stanęła już obok najlepszych europejskich wydarzeń tego typu. Po rocznej przerwie, Kongres wraca do Centrum Konferencyjnego Ossa **** w Rawie Mazowieckiej i będzie przebiegał pod hasłem: „Na drodze wzrostu. Nadążyć za ciągłą zmianą”.

W Polsce obecnie sprzedaje się najwięcej samochodów od czasu naszego wejścia do Unii Europejskiej. Miniony rok to czas prawdziwego bumu na nowe pojazdy. Łącznie zarejestrowano ponad 475 tys. samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Wzrosty sprzedaży notuje w ostatnim czasie zdecydowana większość dealerów. I choć nikt nie tęskni do czasów, gdy sprzedaż każdego auta sprawiała dużą trudność, to należy zdawać sobie sprawę, że coraz większe wolumeny niosą ze sobą dodatkowe wyzwania. Rośnie nie tylko liczba klientów w salonie i serwisie, ale także ich wymagania – chcą oni być obsługiwani kompleksowo, szybko i profesjonalnie. Aby spełnić ich wymagania dealer potrzebuje między innymi odpowiedniej liczby wykwalifikowanych pracowników, a także powierzchni do wykonywania usług i miejsca do przechowywania aut. Jednak zmian w infrastrukturze, ale także zatrudnieniu, nie da się jednak wprowadzić z dnia na dzień. Trzeba się do niej przygotować. Tak by nadążyć za rynkiem i za konkurencją.

Kongres Dealerów Samochodów, jak zwykle będzie łączył w sobie merytoryczną konferencję, poświęconą najważniejszym problemom rynku dealerskiego oraz wystawę prezentującą najważniejsze oferty usług dla polskich dealerów, zwłaszcza w zakresie usług finansowych, kadrowych, ubezpieczeniowych, marketingowych, informatycznych oraz wszelkich innych niezbędnych polskim dealerom do sprawnej organizacji swojego biznesu. Wszyscy uczestniczący w Kongresie dealerzy, w czasie dwóch dni intensywnej pracy i rozmów, będą mogli wypracować podstawy dla strategii biznesowych i współpracy z dostawcami na najbliższy rok.

Kongres to nie tylko konferencja i wystawa, to także dziesiątki kuluarowych spotkań oraz wieczorne rozmowy przy winie, które w ubiegłym roku przyniosły wiele, nie tylko towarzyskich, ale i biznesowych rezultatów.

Po raz piąty na Kongresie odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników realizowanego już po raz 10. w Polsce Badania Satysfakcji Dealerów ze Współpracy z Importerami. Po raz kolejny także importerzy odbiorą oparte na wynikach tego badania nagrody: dla najbardziej przyjaznego importera i dla najbardziej pożądanej przez dealerów marki.

Już po raz szósty w trakcie Kongresu zostaną wręczone nagrody Polskiego Rynku Dealerskiego, organizowane przez Miesięcznik DEALER, honorujące najważniejsze osiągnięcia na rynku dealerskim w roku 2016. W tym roku dealerzy zostaną wyróżnieni w dwóch nowych kategoriach: „Najlepszy dealer flotowy” i „Salon dealerski roku”.

Sponsorzy złoci

z-totaln
BGŻ BNP Paribasn


Sponsorzy srebrni

s-AKZO
PKO Leasing
s-mobil
s-cargarantie
s-bzwbk


Sponsorzy

IT Automotive
n-ppg
Generali – sponsor
Dicoria-sponsor
sponsor-CSV
Allianz – sponsor
Alior leasing
s-EFL
s-ERGO-HESTIA
Sosnowski – sponsor
Benefia
Indicata – sponsor
Softvig
n-warta
Idea Leasing